איזון צ'אקרותתחילה נגדיר מהי צ'אקרה. צ'אקרה היא מונח שמשמעותו גלגל/מעגל/עיגול ומתייחס למרכזים המצויים, לפי אמונות שונות, בגוף האדם ואחראיים על התודעה.

בעיקרון, בגוף האדם קיימות אלפי צ'אקרות, ברפואה הסינית לומדים עליהן ושם הן נקראות מרידיאנים. שבע מהן הן הצ'אקרות העיקריות, שמקומן לאורך עמוד השדרה והן: צ'אקרת הבסיס, צ'אקרת המין, צ'אקרת מקלעת השמש, צ'אקרת הלב, צ'אקרת הגרון, צ'אקרת העין השלישית וצ'אקרת הכתר.

מרכזים אלה מתבטאים בגוף בצורה נפשית או פיזית.

לפי מחקרים מדעיים, עוד לא ניגלה רמז כלשהו לקיומן של צ'אקרות, אך המאמינים בקיומן נוהגים להצביע על דמיון בין מיקום הצ'אקרות למיקום בלוטות ההורמונים בגוף. 

חלק מהמאמינים בצ'אקרות גורסים כי היעדר באיזון צ'אקרות הוא הגורם המרכזי בתופעות כמו כאבים ומחלות ומתיימרים לרפא באמצעות השבת האיזון לצ'אקרות וטוענים כי איזונן יביא את האדם למצב של בריאות איתנה ותחושה נפשית טובה. 

לכל צ'אקרה יש תדר משלה, צבע, צליל, ריח, קריסטל, שמן אתרי, מנטרה והשפעה שונה על הגוף. בין היתר הצ'אקרות קיימות גם בספירה הקבלית, המקושרת לעולמות עליונים נוספים, מלאכים, מדריכים ועוד.. 

בטיפול עצמו, דרך שיטה שלמדתי ויישמתי, אני תחילה מניחה על כל צ'אקרה קריסטל המתאים לה ועוברת עם המטוטלת שלי מעל כל צ'אקרה, כדי לבדוק האם היא מאוזנת או לא. לסיום אני עוברת עם ידיי כדי להרגיש את הילת המטופל ושולחת לו אור מרפא הקרוי במושג "הילינג".

הטיפול לא מסתיים בלהגיד לך תודה שבאת.. אנחנו עושות שיחת סיכום ומעבירות חוויות מהטיפול.

  • מצא חן בעינך? מסקרן אותך? את יכולה ליצור איתי קשר או פשוט לעשות זאת בעצמך, דרך 2 מדיטציות לאיזון צ'אקרות שהקלטתי וצירפתי בסוף האתר שלי להנאתך. תוכלי גם לקנות בכל חנות למיסטיקה אבן לכל צ'אקרה להעצמת הריפוי.