קצת על כל טיפול


עיסוי שוודי

עיסוי שוודי

טכניקת הטיפול מתמקדת בשיפור זרימת הדם לשרירים, אספקת דם טובה לשרירים מזינה אותם ומנקה מהם את הרעלים. העיסוי אינו עמוק ומטפל בשכבות השטחיות של השרירים בגוף, מטרתו העיקרית היא להרגיע את הגוף והנפש ולהשרות שלווה.

קרא עוד
לומי לומי

לומי לומי

עיסוי זה מקורו בהוואי. העיסוי נעשה ברובו עם אמות וכפות הידיים בתנועות ארוכות, מעגליות, זורמות וקצביות. עיסוי זה מפורר חסימות ומזרים דם ואנרגיה, משחרר שרירים תפוסים ומוציא רעלים ממקומות שונים בגוף.

קרא עוד
רקמות עמוק

רקמות עמוק

מתמקד באזורים מסוימים בגוף החשופים יותר לדלקות, פציעות וחבלות. אזורים אלו כוללים לרוב מפרקים וקבוצות שרירים ועל כן ספורטאים מרבים להיעזר בו. העיסוי נעשה לעומק הרקמה, המבוצע על ידי אצבעותיו של המעסה ולחיצה תוך כדי סיבוב איטי להדמיית פעילות הרקמה.

קרא עוד
שיאצו

שיאצו

שיאצו מבוסס על הפעלת לחץ של האגודלים, אבל לא רק – גם הידיים, המרפקים ואפילו הרגליים משתתפים בטיפול, איך? בעזרת משקל הגוף. טיפול זה הוא לא מן הטיפולים שנועדו לפנק, אלא לרפא.

קרא עוד
טריגר פוינט

טריגר פוינט

טריגר פוינט היא שיטה מערבית מתקדמת, המטפלת בשרירים תנועתיים וברקמות רכות. נקןדת הטריגר נוצרת כאשר סיבי שריר מכווצים במצב נתון ולאורך זמן רב. מצב זה גורם לחסימת אספקת הדם לאזור, אשר גורמת החמרה בעוצמת הכיווץ. נקודה כזו נקראת נקודת טריגר וניתן למשש ולהרגיש אותה כמעין בליטה קטנה בגודל אפון, כאשר השריר לאורכו מתוח ממש כמיתר גיטרה.

קרא עוד
פוט מסאג' תילאנדי

פוט מסאג' תילאנדי

ידוע כי פוט מסאג' תילאנדי מקביל לרפלקסולוגיה, עיסוי כזה הוא טיפול בפני עצמו ומשפר מאוד את ההרגשה הכללית. העיסוי נעשה עד הברכיים ושם דגש בכפות הרגליים עם מקל מעץ, על מנת ללחוץ על נקודות מפתח בכף הרגל, המפיגות מתחים ולחצים ומביאות לתחושת איזון מושלמת.

קרא עוד
כוסות רוח

כוסות רוח

זוהי שיטת ריפוי מסורתית, המשמשת את הרופאה הסינית עד היום. הכוס מונחת על גבי העור של המטופל ושואבת את העור והרקמות אשר מתחתיו אל תוך חלל הכוס. היניקה מסייעת לזרימת הדם ובכך מרפאה. הטיפול יעיל בהתכווצויות שרירים, שפעת ודלקות.

קרא עוד
טארוט

טארוט

אני תמיד מתחילה ואומרת טארוט זה שפה, זאת מפני שאין אמת אחת והקלפים לא קיימים רק בפן הנבואי, טארוט הוא מורה דרך לחיים! מה הכוונה אין אמת אחת? כבר הזכרתי שטארוט זה שפה וכעט אני אסביר;

קרא עוד
אקסס בארס

אקסס בארס

הבארס הם 32 נקודות בראש בהן איחסנו את כל המחשבות, האמונות, הרגשות, שיקולים, רעיונות וגישות. כאשר אני נוגעת בנקודות אלה זה, בדיוק כמו ללחוץ על כפתור המחיקה במחשב. תוך כדי הסשן נשתמש במשפטי ניקוי וורבליים העוזרים לנקות ולמחוק מהשורש כל מה שחוסם אותנו. לאחר הסשן ההרגשה היא כמו אחרי הילינג;

קרא עוד
שחזור גלגולים

שחזור גלגולים

האמונה בגלגול נשמות היא אוניברסלית. מטרת הנשמה היא לבוא לעולם הפיזי בכדי ללמוד ולהתפתח, לכן נתגלגל שוב ושוב עד שנמצה את כל מה שעלינו ללמוד ולתקן. בואו להעלות זכרונות קודמים ולהיוולד מחדש עם כוחות נפש מחוזקים. טכניקת שחזור הגלגולים היא שיטה רבת עוצמה להתמודדות עם בעיות עכשוויות לא מוסברות שלא נפתרו בדרכים אחרות;

קרא עוד
איזון צ'אקרות

איזון צ'אקרות

תחילה אגדיר מהי צ'אקרה, אומר מידע כללי בנושא ואפרט על אופן הטיפול. חכי, יש הפתעה בסוף, קראי עד הסוף!

קרא עוד